| Type: | Huur |
| Plaats: | Eindhoven |
| Aantal: | 240 |
| Soort: | Geschakeld |
| Prijs: | € 0 p/mnd |
| | Bereken Maandlasten |
De unieke industriële omgeving die Strijp-S biedt, is bij uitstek een plek voor mensen die zich thuis voelen in een dynamisch, hoogstedelijk milieu. Zowel GERARD als ANTON biedt straks plaats aan zo'n 120 lofts.
Een loft is een woning die bestaat uit één grote ru...
Volledige omschrijvingDe unieke industriële omgeving die Strijp-S biedt, is bij uitstek een plek voor mensen die zich thuis voelen in een dynamisch, hoogstedelijk milieu. Zowel GERARD als ANTON biedt straks plaats aan zo'n 120 lofts.
Een loft is een woning die bestaat uit één grote ruimte, de bewoner kan deze naar eigen inzicht indelen. Het unieke aan een loft is verder dat ze te vinden zijn in voormalige industriële gebouwen zoals fabriekshallen en pakhuizen. Deze industriële panden moeten natuurlijk wel eerst voor bewoning geschikt worden gemaakt.
Alle lofts in GERARD en ANTON zijn bedoeld om in te wonen. Het is uiteraard wel mogelijk om naast het gebruik als woning, de loft te gebruiken voor bijvoorbeeld 'kantoor aan huis'. Uiteraard mag het werken aan huis dan geen overlast opleveren voor de andere huurders in de gebouwen
Vraag gratis meer informatie aan: