Nieuwbouwwoningen.nl
Home
Blog
Mijn Nieuwbouwwoning
Koop
Huur
Kavel
Buitenland
Nieuwbouw:De Brink en Koningsstraat, Aalsmeer Powered by Niki
Nieuwbouw:
De Brink en Koningsstraat, Aalsmeer

Type: Koop
Plaats: Aalsmeer
Aantal: 2
Soort: Twee onder één kap
Prijs: € 335.500 v.o.n.
Bereken Maandlasten

Nieuwbouw keuze: Home | Koop | Noord-Holland | Aalsmeer
Info
Er doet zich een bijzondere kans voor in Nieuw Oosteinde. Een kans om te wonen in een gloednieuwe wijk die toch al helemaal af is.
Op de grens van Amstelveen en vlak bij Amsterdam. Met alle voorzieningen binnen handbereik. Vind hier uw droomhuis.
Nieuw Oosteinde is een bijzondere woonwijk...

Volledige omschrijving
Er doet zich een bijzondere kans voor in Nieuw Oosteinde. Een kans om te wonen in een gloednieuwe wijk die toch al helemaal af is.
Op de grens van Amstelveen en vlak bij Amsterdam. Met alle voorzieningen binnen handbereik. Vind hier uw droomhuis.
Nieuw Oosteinde is een bijzondere woonwijk op de grens tussen Amstelveen en Aalsmeer. In de loop van de jaren zijn de verschillende buurten ontstaan met elk een eigen gezicht. Architecten van naam en faam tekenden voor een grote variëteit aan woningen die passen bij de sfeer en schaal van het nieuwe dorp.
De Koningsstraat loopt als een ouderwetse dorpsstraat dwars door Nieuw Oosteinde en rijgt alle verschillende buurten aaneen. De Koningsstraat is een straat met activiteiten en voorzieningen waar mensen elkaar groeten en ontmoeten. Op weg naar het winkelcentrum Nieuw Oosteinde. Of lopend van de brede school naar huis langs de gevarieerde bebouwing zoals dat in een dorpskern hoort.
Nieuw Oosteinde is bijna af. Dus u heeft de voordelen van een nieuwe woning in een jonge wijk met alle voorzieningen om de hoek. Bij het ontwerp van Nieuw Oosteinde is bijzondere aandacht besteed aan de inrichting van de openbare ruimte. Dat zie je aan het straatmeubilair en de kunstwerken in de wijk. Mede daardoor is Nieuw Oosteinde een buurt met een prettige sfeer en een eigen karakter.
LOKATIE
- Op loopafstand van het winkelcentrum voor de dagelijkse boodschappen
- Drie basisscholen op loopafstand net als kinderopvang
- Bibliotheek en gezondheidscentrum op loopafstand
- Nabij het Stadshart van Amstelveen om heerlijk te winkelen, naar het theater te gaan of een hapje te gaan eten
- Centraal gelegen ten opzicht van uitvalswegen A4, A9 en A10
- Amsterdamse Bos bevindt zich op fietsafstand

WONINGEN


TWEE-ONDER-EEN-KAPWONINGEN
- Statig hoog herenhuis type Veldbeemd
- Speelse indeling met woonkeuken
- Berging in de achtertuin
- Woonoppervlakte ca. 118 m²
- Kavelopp. vanaf ca. 143 m²
- Koopsom € 335.500,-- v.o.n.  

TWEE-ONDER-EEN-KAPWONINGEN
- Laatste bijna 6 meter brede woning type Westerwold
- Woonkeuken en aparte living
- Garage met een lange oprit voor extra parkeergelegenheid
- Woonoppervlakte ca. 140 m²
- Kavelopp. ca. 211 m²
- Koopsom € 359.000,-- v.o.n.


Omgeving
Op zoek naar een bijzondere woning, met een klassieke gevel in een modern jasje? Het type Veldbeemd is een statig en voornaam ogende woning in de Koningsstraat. Twee bijzondere woningen die opvallen door een doordacht ontwerp van de architect. Op een relatief smal perceel heeft hij twee woningen ontworpen ...

Volledige omschrijving
Op zoek naar een bijzondere woning, met een klassieke gevel in een modern jasje? Het type Veldbeemd is een statig en voornaam ogende woning in de Koningsstraat. Twee bijzondere woningen die opvallen door een doordacht ontwerp van de architect. Op een relatief smal perceel heeft hij twee woningen ontworpen die slim in elkaar haken en alle ruimte bieden voor veel woonplezier. Het ene huis is aan de voorzijde breder, de ander heeft juist aan de achterzijde een breed oppervlak.

Begane grond:
De entree van de woning bevindt zich aan de zijgevel en is voorzien van hal met meterkast en toilet. De royale woonkamer ligt aan de voorzijde. De woonkeuken is aan de achterzijde en heeft openslaande deuren naar de tuin. Liever een woonkeuken aan de voorzijde en de woonkamer grenzend aan de achtertuin? Dat kan ook! De naastgelegen woning heeft een omgekeerde indeling.
De trap naar de eerste verdieping ligt tussen de woonkamer en de keuken in. In de achtertuin bevindt zich een berging.

Eerste verdieping:
De master bedroom (ca. 17 m2) ligt aan de voorzijde van de woning. Aan de achterzijde is de tweede slaapkamer gelegen. In de naastgelegen woning is de indeling precies andersom. De badkamer wordt voorzien van wastafel, douche en tegelwerk. Daarnaast is er een apart tweede toilet en een berging met wasmachine aansluiting.

Tweede verdieping:
De derde slaapkamer is aan de voorzijde gelegen en heeft twee dakramen en een raam in de voorgevel. Aan de achterzijde is er voldoende ruimte voor een werkplek of extra bergruimte. Op deze verdieping is tevens een bergkast met de cv ketel. Ook op deze etage is de indeling in het naastgelegen huis omgekeerd.

Koopsom type Veldbeemd € 335.500,-- v.o.n.

Share |
Meer woningen
Meer woningen