| Type: | Koop |
| Plaats: | Echt |
| Aantal: | 8 |
| Soort: | |
| Prijs: | € 224.500 v.o.n. |
| | Bereken Maandlasten |
De patiowoningen in verschillende typen zijn door de praktische indelingen geschikt voor zowel senioren als gezinnen.
Een patiowoning is een woningtype dat het gemak van gelijkvloers wonen combineert met optimale privacy.
De patiowoningen in verschillende typen zijn door de praktische indelingen geschikt voor zowel senioren als gezinnen.
Een patiowoning is een woningtype dat het gemak van gelijkvloers wonen combineert met optimale privacy.
Type A:
Op de begane grond bevinden zich de entree/hal, woonkamer met open keuken, slaapkamer met zicht op de patio, een badkamer en een apart toilet.
Type A beschikt verder over een bovenbouw met extra ruimte, in dit geval 2 slaapkamers, berging en de mogelijkheid voor een 2e toilet.
Type A is standaard voorzien van een garage.
Type B:
Dit type is ruimer van opzet en beschikt naast een ruime woonkamer met tuindeuren en keuken over 2 slaapkamers en een badkamer op de begane grond. Type B is standaard voorzien van een garage welke bereikbaar is vanuit de patiotuin.
De perceeloppervlakten variëren afhankelijk van het woningtype van ca. 163 m² tot ca. 268 m²
De locatie 't Thaal is gelegen aan de noordzijde van de kern Pey in de gemeente Echt-Susteren.
Het van o...
Volledige omschrijvingDe locatie 't Thaal is gelegen aan de noordzijde van de kern Pey in de gemeente Echt-Susteren.
Het van oorsprong agrarische gebied is een open - enigszins bolliggende - gebied dat aan de noord- en oostzijde wordt begrensd door (oude) lintbebouwing langs de Echterstraat en Hoogveldseweg. Aan de zuidzijde ligt de woonkern van Pey met een planmatige uitbreiding uit de 70- en 80-er jaren van de vorige eeuw.
Het nieuwe woongebied sluit aan op de lintbebouwing en de woonkern van Pey en bestaat uit grondgebonden woningen en een zogenaamde woonzorgzone met zorgfuncties op de begane grond en zorgappartementen daarboven.
Toekomstige bewoners van 't Thaal hoeven straks slechts 2,5 km af te leggen om op de A2 richting Eindhoven of Maastricht te komen, 1,5 km tot de Bovenstestraat in het centrum van Echt, 1,5 km naar het gemeentehuis en 1 km naar het NS station. Duitsland en België liggen op respectievelijk 7 en 10 km afstand.
Vraag gratis meer informatie aan: