Nieuwbouwwoningen.nl
Home
Blog
Mijn Nieuwbouwwoning
Koop
Huur
Kavel
Buitenland
Nieuwbouw:Op de Bleek, Eibergen Powered by Niki
Nieuwbouw:
Op de Bleek, Eibergen

Type: Koop
Plaats: Eibergen
Aantal: 6
Soort: Twee onder één kap
Prijs: € 195.000 v.o.n.
Bereken Maandlasten

Nieuwbouw keuze: Home | Koop | Gelderland | Eibergen
Info
Het unieke project Op de Bleek is een combinatie van historie en nieuwbouw.
Deze gezellige wijk, bestaande uit diverse deelplannen biedt rust, ruimte en een divers woningaanbod. Wonen Op de Bleek betekend wonen tussen groen en water met het centrum op loopafstand. Het project omvat in haar totaliteit ...

Volledige omschrijving
Het unieke project Op de Bleek is een combinatie van historie en nieuwbouw.
Deze gezellige wijk, bestaande uit diverse deelplannen biedt rust, ruimte en een divers woningaanbod. Wonen Op de Bleek betekend wonen tussen groen en water met het centrum op loopafstand. Het project omvat in haar totaliteit ca. 230 woningen. 
Deelplan Wonen in het Dorp: In dit deelplan vindt u het ware dorpse karakter van het sfeervolle Eibergen. Hier liggen de gebogen straatjes en voortuinen met wisselende diepten. Deelplan 'Wonen in het Dorp' is opgeleverd.

Woningen type Beekzicht: 15 prachtige, pal aan het water gelegen Patiobungalo’s met inpandige garage.
Deze onderhoudsarme woningen hebben een heerlijke ligging aan de Berkel. Met volop privacy is het uitzicht over de waterpartij fantastisch. Op loopafstand van zowel het centrum als buitengebied. De begane grond is voorzien van zowel een badkamer als slaapkamer. Ook kunt u de verdieping hier naar wens van voorzien. Koopsommen vanaf € 250.000,-- v.o.n.

Wonen en Werken Op de Bleek? Dit kan op de 7 kavels waar u een bedrijfshal mag bouwen en ook een bedrijfswoning is toegestaan. Vrijstaand wonen met het gemak van een indutriegebied en de charme van een hoogwaardige woonlocatie. Dit kan met uitzicht over de Berkel en de stad binnen handbereik.
Prijzen bouwkavels vanaf € 207.460,- VON.

Deelplan Wonen in de Fabriek: Dit deelplan versterkt het industriele karakter van de nieuwbouwwijk. Hierin worden 6 rijwoningen en 8 twee-onder-één-kap woningen aangeboden.
Deze starterswoningen met een tuingerichte woonkamer en 3 slaapkamers zijn te koop vanaf € 155.000,- vrij op naam. De twee-onder-één-kap woningen zijn te koop vanaf € 195.000

Kijk voor alle actuele informatie op .

Omgeving
Bepaal zelf welk type bij u past door 4 keuzemogelijkheden. Hierdoor krijgt het geheel een warme en speelse uitstralling. Er is volop ruimte om te parkeren en spelen op eigen terrein. De woningen staan op mooie kavels met een diepe tuin.

Share |
Meer woningen
Meer woningen