Nieuwbouwwoningen.nl
Home
Blog
Mijn Nieuwbouwwoning
Koop
Huur
Kavel
Buitenland
Nieuwbouw:Branderhof, Kaatsheuvel Powered by Niki
Nieuwbouw:
Branderhof, Kaatsheuvel

Type: Koop
Plaats: Kaatsheuvel
Aantal: 21
Soort: Rijwoning
Prijs: € 199.000 v.o.n.
Bereken Maandlasten

Nieuwbouw keuze: Home | Koop | Noord-Brabant | Kaatsheuvel
Info
De handtekeningen van de Gemeente Loon op Zand, wooncorporatie Casade en Heijmans Vastgoed voor de bouw van het bruisende Branderhof staan op papier. Daarmee kan er worden overgegaan tot de verkoop van de woningen. Daarom organiseren de partijen woensdagavond 31 oktober a.s. een verkoopavond over de koopwo...

Volledige omschrijving
De handtekeningen van de Gemeente Loon op Zand, wooncorporatie Casade en Heijmans Vastgoed voor de bouw van het bruisende Branderhof staan op papier. Daarmee kan er worden overgegaan tot de verkoop van de woningen. Daarom organiseren de partijen woensdagavond 31 oktober a.s. een verkoopavond over de koopwoningen in het deelplan Branderhof. De verkoop start nog dezelfde avond!
 
 
Het nieuw ontwikkelde Branderhof bestaat uit 41 huizen en bevat rijwoningen, 2-onder-1 kapwoningen, seniorenwoningen en een atelierwoning waarbij werk aan huis mogelijk is. Hierdoor biedt Branderhof voor ieder wat wils.

Van de 41 huizen worden er 20 verkocht. De overige 21 woningen worden door Casade verhuurd. De verhuur van de 21 rijwoningen wordt binnenkort gestart, de voorbereidingen hiervoor zijn in volle gang. Door de samenwerking met Casade wordt dit jaar nog gestart met bouw van de woningen.
 
.

Omgeving
Woningtype Brandwacht is een ruime en complete rijwoning met een uitstekende prijs- kwaliteitsverhouding. De woning heeft een ruime tuin met achterin de tuin een berging.

De woonkamer heeft een oppervlakte van 25 m2 en heeft extra bergruimte onder de trap.

Op de eerste verdieping zijn...

Volledige omschrijving
Woningtype Brandwacht is een ruime en complete rijwoning met een uitstekende prijs- kwaliteitsverhouding. De woning heeft een ruime tuin met achterin de tuin een berging.

De woonkamer heeft een oppervlakte van 25 m2 en heeft extra bergruimte onder de trap.

Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een badkamer. De tweede verdieping bestaat uit een grote ruimte die naar eigen wens is in te richten, bijvoorbeeld als studeer-hobbykamer of als vierde slaapkamer.

De bouwnummers 10,11,12,24,25,39,31, 35 en 36 hebben een witte gevel en hebben op de slaapkamer aan de voorzijde een raam met Frans balkon.

Share |
Meer woningen
Meer woningen