De laatste 3 levensgenietersbungalows zijn direct beschikbaar !
De bungalows zijn zo in relatie tot elkaar en op hun grond geplaatst dat ze een intieme, geborgen sfeer uitstralen. Je voelt je er veilig en omringd, terwijl door de uitgekiende bouwwijze de privacy zowel aan de voorzijde als in ...
De laatste 3 levensgenietersbungalows zijn direct beschikbaar !
De bungalows zijn zo in relatie tot elkaar en op hun grond geplaatst dat ze een intieme, geborgen sfeer uitstralen. Je voelt je er veilig en omringd, terwijl door de uitgekiende bouwwijze de privacy zowel aan de voorzijde als in de patiotuin optimaal is. Daarbij is de toegankelijkheid van de bungalows tegelijk individueel en open. Twee parkeerplaatsen op eigen terrein zorgen voor breedte naast de entree, die naar de buren wordt afgeschermd door een uitgebouwde berging.
inhoud kavelopp.
bouwnummer 3 ca. 570 m3 ca. 186 m2
bouwnummer 6 ca. 554 m3 ca. 187 m2
bouwnummer 7 ca. 554 m3 ca. 187 m2
De patiobungalows zijn ook verder gebouwd vanuit de gedachte dat luxe en comfort u toekomen. Het ontwerp is eigentijds modern met speelse elementen, de gebruikte materialen hoogwaardig, de afwerking compleet met luxe keuken (Siematic) en badkamer. In de hele bungalow wordt vloerverwarming aangebracht. De doordachte indeling van de begane grond geeft u naast veel lichte leefruimte, ook een grote hoofdslaapkamer en de badkamer. De verdieping laten we helemaal aan uw eigen creativiteit en inspiratie over.
Energiezuinig en extra wooncomfort
De bungalows aan de Voorburcht zijn onder meer bijzonder energiezuinig en comfortabel omdat ze worden voorzien van een individuele warmtepomp en een lage-temperatuur vloerverwarming. In alle verblijfsruimtes en de badruimte(n)komt een ruimtethermostaat t.b.v. de naregeling. In de zomermaanden kan de warmtepomp uw bungalow iets koelen wat u extra wooncomfort oplevert.
Dankzij een warmtepomp is een gasaansluiting niet langer nodig. Dit betekent dat uw toekomstige bungalow een lagere maandelijkse energielast heeft dan een standaardbungalow. U bespaart geld op uw energierekening en dat verschil zal met de stijgende energieprijzen alleen maar groter worden.
De oude boerderij aan de Voorburcht heeft heel de Mettegeupel ‘gebouwd zien worden’. Nu, omringd door nieuwbouw uit voornamelijk de jaren ’90, wordt ook zij gesloopt, waardoor een uitgelezen locatie ontstaat voor een kleinschalig woningplan.
Want zeg nu...
De oude boerderij aan de Voorburcht heeft heel de Mettegeupel ‘gebouwd zien worden’. Nu, omringd door nieuwbouw uit voornamelijk de jaren ’90, wordt ook zij gesloopt, waardoor een uitgelezen locatie ontstaat voor een kleinschalig woningplan.
Want zeg nu zelf: het fietspad ligt er voor de deur om op vrije momenten heerlijk het buitengebied in te trekken of, de andere kant op, op het gemak een boodschap te doen in de stad. Het centrum van Oss is immers maar een kwartiertje trappen. Moet u verder weg, of wilt u met de auto richting stad, dan ligt de John F. Kennedybaan op nog geen 100 m. Deze brede, rustige weg leidt u niet alleen vliegensvlug naar het stadscentrum, maar vormt ook een perfecte aansluiting op het rijkswegennet (A59/A50).
Zo dichtbij het centrum van Oss wonen, is natuurlijk niet alleen handig voor de boodschappen. Voor de dagelijkse dingen kunt u overigens nóg sneller terecht in winkelcentrum Ussen, dat nog dichterbij ligt. Maar in en rond het hart van Oss treft u ook allerhande andere accommodaties c.q. voorzieningen aan, zoals theater De Lievekamp, de bibliotheek, bioscopen, horecagelegenheden voor een kopje koffie of diner, het NS station, het golfslagbad, en ga zo maar door. Vlakbij de Voorburcht zelf vindt u diverse sportaccommodaties zoals een kleine golfbaan en een manege. Ook de basisschool ontbreekt niet. Zoekt u de rust, dan wandelt u zo naar één van de vele grote waterpartijen in de omgeving of maakt een wandeling langs de weilanden.
Het laatste belangrijke aspect van wonen aan de Voorburcht is ongetwijfeld dat de hele omgeving voltooid is. De 8 bungalows die nu in aanbouw zijn, zijn de laatste in de Mettegeupel. Allemaal woningen van een hoog levensgenietersniveau! De oplevering van alle woningen aan de Voorburcht staat gepland voor het voorjaar van 2012