Nieuwbouwwoningen.nl
Home
Blog
Mijn Nieuwbouwwoning
Koop
Huur
Kavel
Buitenland
Nieuwbouw:Oversprong II, Sint Jansteen Powered by Niki
Nieuwbouw:
Oversprong II, Sint Jansteen

Type: Koop
Plaats: Sint Jansteen
Aantal: 2
Soort: Geschakeld
Prijs: € 175.900 v.o.n.
Bereken Maandlasten

Nieuwbouw keuze: Home | Koop | Zeeland | Sint Jansteen
Info
Aan de Noord-Westelijke rand van Sint Jansteen worden de voormalige terreinen van garage van Putten, loonbedrijf Inhels en de muziek- en schutterijvereniging St. Jan omgevormd tot een nieuwe woonwijk Oversprong II.
Door aansluitingen op de Hemelstraat, de Tragel en de...

Volledige omschrijving
Aan de Noord-Westelijke rand van Sint Jansteen worden de voormalige terreinen van garage van Putten, loonbedrijf Inhels en de muziek- en schutterijvereniging St. Jan omgevormd tot een nieuwe woonwijk Oversprong II.
Door aansluitingen op de Hemelstraat, de Tragel en de Aïda is Oversprong II gunstig gelegen ten opzichte van het dorpscentrum van Sint Jansteen en het stadscentrum van Hulst.
Oversprong II is een kleinschalige woonwijk die door de slingerende laan Carmen, de hofjes en de uitstraling van de woningen een dorps karakter krijgt.
Centraal in Oversprong II zal een groen park ontstaan met een beboste heuvel en een waterpartij.
In het park zijn voor de kinderen uitgebreide speelvoorzieningen te vinden.
De kavels variëren in oppervlakte tussen 197 m² en 216 m².
Aan de voorkant van elke woning wordt een inrit gemaakt zodat er een parkeerplaats op eigen terrein is. Via een achterpad zijn alle woningen aan de achterkant bereikbaar.

Omgeving
  • Dit woningtype wordt vervangen door het woningtype SE. Omschrijving van dit nieuwe woningtype volgt zo spoedig mogelijk.

Share |
Meer woningen
Meer woningen